Skip to content

Stages bij DOCK

Bij Stichting DOCK is het mogelijk om stage te lopen of een afstudeeronderzoek te doen. Voor alle studiejaren zijn er aansluitende stageplekken bij DOCK. Na je afstuderen bij DOCK komen werken en een mooie loopbaan uitbouwen, is zeker wel mogelijk!

Wat bieden wij jou?

Als je bij DOCK stage komt lopen, kun je rekenen op goede en persoonlijke begeleiding van professionals en vakspecialisten. Zij zullen jou helpen om werkervaring op tedoen en mogelijk om dit de beste tijd van je studie te maken!

Wij bieden stageplekken op diverse afdelingen zoals als sociaalwerk in de teams in de wijken. Ook op het servicebureau van DOCK zijn mogelijkheden, te denken aan een HR stage of op de afdeling Finance en Control. Er zijn volop mogelijkheden, neem gerust contact op.

Je krijgt de kans om bij onze organisatie aan de slag te gaan, waar jij een persoonlijke groei kan verwachten. Je zal hier te maken krijgen met werkplezier en humor. Je zal hierdoor ook meer zelfsturend worden en doe je een stap in een inspirerende professionele, maar toch gezellige werkomgeving.

Verder krijg jij een stagevergoeding en kan je vakantiedagen opnemen. Wij nemen je graag mee naar DOCK Activiteiten zoals interne cursussen en bijeenkomsten als borrels en meetings. Wellicht wil jij ons team na je stage nog steeds blijven versterken. Dit is zeker mogelijk en hier zullen we dan ook goed bij stil staan bij wat jouw mogelijkheden zijn binnen DOCK!

Wij hopen je snel te zien en dat je ons team zal komen versterken!

Meer weten of direct aanmelden?

Lijkt jou DOCK dé plek waar jij je verder zou willen ontwikkelen? Neem dan contact op en informeer naar de mogelijkheden in jouw regio;

Voor regio Rotterdam Hillegersberg en Schiebroek; Gio Ipcedencia E-Mail: gipcedencia@dock.nl en rest Rotterdam; Samia Kallah E-Mail: skallah@dock.nl

Voor regio Amsterdam: Floris Mesman E-Mail: fmesman@dock.nl

Voor regio Utrecht: Sushma Bhatti E-Mail: sbhatti@dock.nl

Voor regio Zaanstad: Jara van der Moolen E-Mail: jvdmoolen@dock.nl of via stagezaanstad@dock.nl

Voor DOCK service; Samira Rheddar E-Mail: srheddar@dock.nl

Voor regio Haarlem: Mustafa Ocal E-Mail: mocal@dock.nl

Stuur je CV met motivatie en je krijgt binnen een week reactie.

De stageplekken die op dit moment beschikbaar zijn:

klik op de blauwe knop voor meer informatie

Sluit je aan bij ruim 750 enthousiaste collega’s!

DOCK laat mensen zien waar hun talenten liggen, want iedereen kan iets bijdragen en zo van betekenis zijn voor een ander.

Wie bij DOCK werkt doet dat samen met professionele en betrokken collega’s, en ook met vele stagiairs en enthousiaste actieve mensen uit de wijk. De teams bij DOCK bestaan uit medewerkers die coachen en van elkaar willen leren. Werken bij DOCK is een samenspel van verbinden.